Teraz jest 28 mar 2024, 10:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Nieokreślona
 Tytuł: Witam ponownie
PostNapisane: 15 paź 2018, 21:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2010, 08:39
Posty: 976
Skąd: Gliwice
Offline
Cześć,

Część z was być może pamięta mnie z lat ubiegłych w Majorkach ( mroczne czasy ;p, generalnie lepsze i gorsze). Grałem ostatnio w Maiorkach dobre 3,5 roku temu, życie wygrało z wowem więc przestałem rajdować, wyszedłem z MC i wowa i takie tam. Jednym słowem historii jakich pełno. Otóż wbrew pozorom w życiu im dalej w las tym wcale nie mniej czasu a więcej :) postanowiłem chociaż w części odbudować swój związek z wowem. Postanowiłem napisać tutaj a nie w dziale rekrutacji gdyż nie aspiruję do grupy rajdowej. Po prostu chciałbym poplumkać pod szyldem jedynej, sensownej gildii jaką znam i pamiętam na statusie frienda/znajomego/casuala, gildii gdzie znajdę ludzi równie starych jak ja :) i być może paru znajomych z dawnych lat ;).

Gdyby jednak moje życie faktycznie się ustabilizowało na tyle, że kiedykolwiek znalazłbym czas wspierać was w tym co lubicie najbardziej czyli rajdy to nie omieszkam zapytać w stosowny do tego sposób czyli przez pełnoprawne podanie ale szczerze mówiąc nie sądzę.


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
PostNapisane: 16 paź 2018, 08:04 
Avatar użytkownika
Guild Master

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 7566
Skąd: Wwa
Offline
To już trzecia szansa i pewnie ostatnia.
Zapraszamy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zarejestrowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group