Teraz jest 28 mar 2024, 14:19

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Tytuł: Witajcie
PostNapisane: 13 mar 2015, 18:25 
Gość

Dołączył(a): 13 mar 2015, 18:19
Posty: 1
Offline
Cześć

w zasadzie to jedyne miejsce w którym teraz mogę się wypowiedzieć, dlatego chciałem się przedstawić. Na imię mam Piotrek i mam 24 lata. W wow'a zacząłem grać dawno temu razem z bratem (Avekardem), ale ostatnio miałem długą przerwę. Udało mi się powrócić do grania, ale nie wiem na jak długo. Chciałem dołączyć do Waszego grona, aby grało się przyjemniej :)
Postać w grze (która jest już w gildii) to Smithhy - warrior, jednak nie jestem jeszcze zdecydowany czy to na pewno odpowiednia dla mnie klasa :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
slacker
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: 14 mar 2015, 10:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2007, 18:46
Posty: 1972
Skąd: rezerwat
Offline
Cześć,
Mam wielką nadzieję, że na tak wspaniałe przedstawienie się Avekard odpowie Ci w swoim guście 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
The Godfather
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: 14 mar 2015, 11:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2014, 21:43
Posty: 1076
Skąd: Wielkopolska
Offline
Tak bez podania:) A tak serio to fajnie świeża krew się przyda

_________________
If you're gonna do something wrong, do it right!


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: 14 mar 2015, 11:42 

Dołączył(a): 23 lut 2014, 17:55
Posty: 1145
Skąd: z Marsa
Offline
Nie widzę żadnych przeciwwskazań ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Kobieta
Wróżka Zębuszka
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: 14 mar 2015, 11:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2013, 22:09
Posty: 202
Skąd: Z morskiej piany.
Offline
Bracia naszych braci gildiowych sa naszymi bracmi, wiec witam i jestem za przyjeciem Cie do gildi.

_________________
Nie wierz w cuda, licz na nie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
WenoZvierz
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: 15 mar 2015, 14:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2013, 15:26
Posty: 1068
Skąd: Olsztyn
Offline
Chwila, chwila... to będzie Avekrad2?

Hmmm, po jednym Avekardzie do grupy? Czy ta gildia będzie wstanie to znieść? :mrgreen:

Jak ma być hekatomba to na całego, na tak :)

P.S.

Każdy będzie miał takiego Avekarda na jakiego zasłużył :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
PostNapisane: 5 cze 2015, 20:58 
Gość

Dołączył(a): 2 cze 2015, 22:25
Posty: 6
Offline
Witam mam na imie Kuba mam 29lat i chciał bym przyjąć się do was do gildii ale formularz rekrutacyjny który jest podany na waszej stronce jest nieaktywny to znaczy wyskakuje mi jakiś błąd. Zależy mi na przyjęciu się do was bo to co napisaliście o sobie na WoW Center pasowało by mi jako graczowi. Dokładnie to że jesteście osobami dojrzałymi i lubicie rajdować w fajnym towarzystwie. Ja lubie siedzieć na TSie i pośmiać się w gronie fajnych ale przede wszystkim dojrzałych ludzi a nie dzieciaków kłócących się o spodenki. Ale może od początku... swoja przygodę z WoW zacząłem na serwerach prywatnych, długo szukałem fajnego serwera aż wkoncu znalazłem taki tam Rosyjski. Był to duży stabilny serwer z płatnością 7zł za miesiąc grania. Na serwerze było dużo polaków z którymi zapoznałem się i rajdowałem. Niestety pomomo że polakow tam bylo calkiem sporo, po Rosjanach najwiecej to wielu z nich rozproszona była po Rożnych gildiach angiesko jezycznych. Ja juz w tamtym momencie nastawiony byłem na progres i aby go osiągnąć zaciagnolem sie do 2 co do wielkosci gildii Rosyjskiej. Na początku było ciężko ponieważ byla to gildia tylko i wylacznie Rosyjska a ja byłem w niej pierwszym Plakiem i ciezko bylo o jakikolwiek progress tym bardziej ze loota w tamtym czasie rozdawała według uznania tylko jedna osoba - lider rajdu. Poczatkowo nie dostawałem nic ale nie poddałem sie ponieważ w gildii panowała fajna atmosfera, ludzie byli dla siebie mili i nie bylo dzieciarni.(Ja znam Rosyjski poniewaz zdawałem z ruska mature). Ale stopniowo chodzenia na rajdy zaczeli ludzie sie do mnie przekonywać i suma sumarum zeby tu nie przedłużać tego wywodu byłem 4 Polakiem z kolei na serwerze który zdobył full set t3 a to było juz coś... Potem pojawił się dodatek TBC na którym tez zdobywałem dobre wyniki ale z braku jzu takiego czasu na gre nie rajdowałem tak często (nauka). Potem ktoś włamał mi się na kąto i usunął postać przez co przestałem wogóle grać w WoWa z braku troche czasu i chęci do ilvlowania nowej postaci. Po jakims pol roku przerwy pojawił sie dodatek Cataclysm i postanowiłem wrócić ale juz na serwer Blizzarda na ktorym grałem przez okolo 7-8mscy. Znowu przestałem grać po częsci z braku czasu a po częsci z braku fajnych ludzi z którymi mozna by bylo porajdować. Grałem na serwerze Hellfire. Niedawno wróciłem do WoWa zrobiłęm nową postać, zmieniłem serwer na BL i wbilem postać do 100tki. Zapisałem się do pierwszej lepszej Polskiej gildii i zaczęliśmy rajdy ... jednak nie czuje się tu najlepiej ponieważ jest sporo niedojrzałych osob ktore po prostu są męczące na TSie a po za tym Gildia jest slaba i nie chodzi wogole na Heroiki a mi z racji item lvlu zaczeło juz zależec na rajdowaniu czegoś mocniejszego i na wyzwaniach. Teraz juz szukam Gildii rozważniej a to co napisaliscie o sobie przypadlo mi do gustu ponieważ cenie sobie ludzi dojrzałych, fajnych, pamietających stare dobre czasy (mysle tu o rajdach na 60lvlu) i na ludziach którzy po prostu wiedzą O CO CHODZI W TEJ GRZE. Co do progresu to mam 652ilvl i wiem ze bede musiał jeszcze troche popracować zeby chodzić na Heroiki ale juz teraz powoli rozglądam się za zmiana Gildii. Po co ja to wszystko pisałem?Ponieważ wiem ze szanująca sie gildia nie przyjmuje byle kogo a ja bym chcial zwrócić wasza uwage na siebie. O sobie moge napisac ze jestem osoba ugodową, spokojną, charakter mam spokojny ale uparty, typowy zodiakowy strzelec. Nie chce do was przychodzić z mysla ze jak mnie przyjmiecie to moj progres itemowy zaraz pojdzie do gory ( oczywiscie przedmioty są dla mnie ważne o czym napisalem powyżej), bo nie o to chodzi... przedmioty same przyjdą jesli sie odpowiednio zaangażuje, chodzi o to żeby fajnie Porajdować czyli i sie pośmiać na luzie ale i miec poczucie że sie nalezy do mocnej grupy i przed soba ma sie wyzwania. Narazie to tyle . Przepraszam za błędy ortograficzne jeśli się jakieś pojawiły. Pozdrawiam i licze na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
PS. moja postać to mag fire z resztą od zawsze... Jeśli macie do mnie jakieś pytania prosze piszcie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
Sir Facepalm-A-Lot
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: 5 cze 2015, 21:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2011, 01:22
Posty: 1650
Skąd: EP EBE EL
Offline
Hm. Formularz jest nieaktywny? Przez ostatnie dni pojawiają się podania i jakoś nie narzekał nikt :).

Jak możesz to wyślij mi w PW informacje dot. wspomnianych przez Ciebie błędów.

_________________
Człowiek mądry więcej uczy się od swoich wrogów, niż głupiec od przyjaciół.


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: 5 cze 2015, 22:42 
Gość

Dołączył(a): 2 cze 2015, 22:25
Posty: 6
Offline
viewtopic.php?f=4&t=709 >> formularz/view.php?id=1


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
Sir Facepalm-A-Lot
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: 5 cze 2015, 22:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2011, 01:22
Posty: 1650
Skąd: EP EBE EL
Offline
W pierwszej linijce zlinkowanego postu masz link do aktualnego formularza rekrutacyjnego ;). Ten drugi, który linkujesz, nie istnieje już od jakichś chyba dwóch lat :)

Dla ułatwienia: http://www.maioricede.pl/formularz.php ;)

_________________
Człowiek mądry więcej uczy się od swoich wrogów, niż głupiec od przyjaciół.


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: 6 cze 2015, 00:31 
Gość

Dołączył(a): 2 cze 2015, 22:25
Posty: 6
Offline
ok juz napisałem. Czekam na rozpatrzenie:) Pozdarwiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
Guilty
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: 6 cze 2015, 08:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2014, 02:03
Posty: 1401
Skąd: Piaseczno
Offline
Napewno się udało wysłać ppdanje:)? Mag akurat jest clasa która może nam się przydać, heroici robimy rzadko ale większość itemow dla maga leci z bosow na naszej farmie, chyba prócz shoulderow i spodni. Ale to napisze więcej pod podaniem


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
Guilty
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: 5 paź 2020, 12:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2014, 02:03
Posty: 1401
Skąd: Piaseczno
Offline
Kurcze powiadomienie mi przyszło że ktoś tutaj napisał :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
WenoZvierz
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: 6 paź 2020, 23:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2013, 15:26
Posty: 1068
Skąd: Olsztyn
Offline
Czaqus iks de


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
Guilty
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: 6 paź 2020, 23:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2014, 02:03
Posty: 1401
Skąd: Piaseczno
Offline
Tak w sumie jestem ciekaw czy mnie kikneliscie :) konto mam . Gry nie sprzedałem ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zarejestrowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group