Teraz jest 29 mar 2024, 08:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Mężczyzna
S&H United
PostNapisane: 26 wrz 2007, 07:16 
Gość

Dołączył(a): 26 wrz 2007, 07:08
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Offline
Cześć!
Zapewne się nie znamy, więc wpierw się pokrótce przedstawię. Moja postać w grze nazywa się Valkirie i jestem członkiem Accidentally.

Chciałem tylko zamieścić ogłoszenie na temat BWL, którego zamierzam w sobotę zorganizować, ale do tego potrzeba ludzi ;). Pomyślałem sobie, że fajnie byłoby tam pójść dla funu i kasy/lootów (niektóre trinkety są cały czas świetne). Nie ma w tym żadnych podtekstów - po prostu czysty fun.

Może opiszę korzyści dlaczego warto tam iść:
* kasa - z każdego bossa leci około 120g + epaxy (z Nefa i Chroma 200g + ten pierwszy rzuca paczkę różnych pre-TBC gemów),
* ciągle świetne trinkety dla każdego rodzaju klas (Melee: http://www.wowhead.com/?item=19406 Caster: http://www.wowhead.com/?item=19379 Healer: http://www.wowhead.com/?item=19395 Tank: http://www.wowhead.com/?item=19431)
* tier2 :D,
* fun.

Czego potrzebujemy?
* około ~25-30 osób z ukończonym prequestem do BWL,
* około 2-3 godzin na ukończenie całego instance.

Jak dzieliłoby się looty?
* każdy może rollować na wszystkie rzeczy, których może używać (np. mag może sobie rollnąć na dps miecz z Broodlorda ;) Town gear!),
* w przypadku DE Nexusy będą rollowane pod koniec,
* w przypadku trinketów wymienionych wyżej rollować mogą tylko osoby, którym dany trinket się przyda (z uwagi na ciągłą sporą przydatność).

No i teraz pytanie: czy byliby zainteresowani ludzie? Inv zacznę o 16 w najbliższą sobotę 29 września. Po za tym jeśli znacie kogoś z innych gildii to chyba nie byłoby źle, żeby ich też zaprosić do raidu, w końcu to nie jest dkp-raid ;).

Po więcej info zapraszam na whisper w grze lub na forum, będę odwiedzał topic regularnie.

------

Dodatkowe info:

Prequest do BWL:
Aby ukończyć prequest wystarczy zrobić jedynie UBRS, który na 70 lvlu można wyczyścić w 30 minut z 5 osobami (testowałem na własnej skórze!). Questa bierzemy przed samym BWLem (trzeba zabić NPCa, który wyrzuca notkę), a następnie ubić Drakiego - ostatniego bossa w UBRS.

Ja posiadam klucz do UBRS, więc chętnie pomogę każdemu, kto będzie chciał w leroyowy sposób zrobić prequest.

------

Co potrzebne byłoby na raid?
Oczywiście jakieś przygotowania można zrobić. Przede wszystkim jeśli masz Onyxia Scale Cloak (http://www.wowhead.com/?item=15138) to go weź (chroni przed shadow flamem na Nefie). Jeśli go nie masz - no problem: masz 99% szansy, że resistniesz to (po za tym mam nadzieję, że będą battle resy/SSy).

Hunterzy muszą wziąć jakieś 3 ranged bronie kupione u zwykłego vendora z uwagi na Class Call Hunterów na Nafie.

Tankowie mogą wziąć jakiś fire res na Vaela i Firemawa.

Ogólnie na Vaela przydałoby się, aby większość miała chociaż trochę fire resa.

------

Nie wiem czy mój pomysł wypali i czy się spodoba, ale jeśli będą ludzie i miło spędzimy czas można by takie wypady potem powtórzyć, np . z AQ40 lub Naxxem ;).

_________________
Mój profil


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
ponczek
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2007, 11:13 

Dołączył(a): 20 kwi 2007, 19:36
Posty: 470
Skąd: stolica
Offline
Po kilkudziesięciu wizytach na Vaelu mogę powiedzieć, że fire ress potrzebny nie jest. Na pewno nie z aktualną ilością hp'ków :))))))).


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
S&H United
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2007, 13:15 
Gość

Dołączył(a): 26 wrz 2007, 07:08
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Offline
Zapomnijcie o tym, BWL zostaje odwołany z uwagi na akcje, o których nie chciałbym tutaj pisać ;).

_________________
Mój profil


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
ponczek
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2007, 13:25 

Dołączył(a): 20 kwi 2007, 19:36
Posty: 470
Skąd: stolica
Offline
:(, a in-game na whispa napiszesz :)?


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
S&H United
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2007, 13:29 
Gość

Dołączył(a): 26 wrz 2007, 07:08
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Offline
Niekoniecznie. Po prostu to był zły pomysł. Może innym razem, wtedy na pewno się jeszcze odezwę ;).

_________________
Mój profil


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2007, 13:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 50
Offline
a szkoda.. byloby milo powspominac dawne czasy


Góra
 Zobacz profil  
 
Nieokreślona
 Tytuł:
PostNapisane: 28 wrz 2007, 10:26 
Avatar użytkownika
Gość

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 67
Offline
Wspomniane wyzej akcje to po prostu nic innego jak po prostu brak czasu... lepiej wykonac Karazhan obecnie niz isc do BWL a trzeba ludzi ubrac.

Zadnego ukladu czy spisku nie ma :D

Tak czy inaczej kiedys trzeba sie tam wybrac i znow uslyszec juz legendarne "lootowac pieski!!" albo pierdzace mikrofony paru osob :) albo pamietny kiedys pull Anubisow przez Iroo jak wbiegal do komnaty Huhuranki

W ogole mamy Cthuna do zabicia jeszcze ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
 Tytuł:
PostNapisane: 28 wrz 2007, 10:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:08
Posty: 5421
Skąd: Chojnów
Offline
taaa, pull Iroo huhuranki byl legendarny ale nie tan anubisow a samej huhuranki petam puszczonym w zupelnie inna strone niz droga do bossa :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Nieokreślona
 Tytuł:
PostNapisane: 28 wrz 2007, 16:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 873
Skąd: raszyn/wawy
Offline
to juz legenda :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Nieokreślona
 Tytuł:
PostNapisane: 2 paź 2007, 16:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 40
Offline
Razel napisał(a):
taaa, pull Iroo huhuranki byl legendarny ale nie tan anubisow a samej huhuranki petam puszczonym w zupelnie inna strone niz droga do bossa :D


Ja plakalem ze smiechu xDDD

Pozdrawiam

_________________
Rogues do it from behind


Góra
 Zobacz profil  
 
Nieokreślona
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2007, 18:55 
Avatar użytkownika
Gość

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 67
Offline
Jeszcze pamietam jak nas uciszal na vencie bo pulluje :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zarejestrowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group