Teraz jest 29 kwi 2024, 17:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Odpowiedz w wątku  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lut 2010, 02:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2008, 15:45
Posty: 310
Skąd: Trójmiasto
Offline
ja mam spore szanse na wygranie klucza, gdy Blizz postanowi sprawdzić wydajność ich silnika przez sieć na najsłabszych komputerach :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
Kocia radość życia
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lut 2010, 09:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2009, 00:04
Posty: 153
Skąd: Czarnków
Offline
Może ktoś dać instrukcję jak zarejestrować się na swoim koncie na BN aby mieć szansę na klucz?


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
I'll be back!
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lut 2010, 09:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 1447
Skąd: Marcinowice
Offline
Logujesz sie na swoj account w battle.net, nad zarejestrowanymi grami masz taki maly napuis beta opt-in, tam sciagasz plik ktory sprawdza jakiego masz kompa, wybierasz gry ktore cie intertesuja.
VVoila!


Góra
 Zobacz profil  
 
Nieokreślona
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lut 2010, 12:38 

Dołączył(a): 20 gru 2009, 11:39
Posty: 51
Offline
offtop :)
jestem jednym z tych, ktorzy lacza prace,rodzine i granie. Nie jest latwo, oj nie. Ale musze powiedziec, ze jest coraz lepiej. Co prawda nie jesli chodzi o zone, bo z nia boj tocze od chwili kiedy sie poznalismy, ale np moj 3 letni syn sam mnie juz namawia, co bysmy troche pofarmili :) (ofc on u mnie na kolanach)


Góra
 Zobacz profil  
 
Nieokreślona
 Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2010, 16:05 
Avatar użytkownika
Gość

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 67
Offline
Naroo napisał(a):
Co do SC2 jesli nie sprawi to komus problemu, to w konice battel.net do wow porosilbym zeby kazdy zapisal sie na bete - moze ktos wygra kluczyk i jesli nie bedzie mial ochoty poprobowac rts-a to podzieli sie z innymi ( czytaj ze mna :twisted: ) - to tylko 3 klikniecia :)


Kluczow juz nie wysylaja tylko dostajesz maila ze zostales wytypowany do beta testow SC2 i ze jak sie zalogujesz na battle.net do swojego profilu to masz linka do pobrania. Haslo i login jest takie jak do panelu.

Jako szczesliwiec potwierdzam to ;) No wiec zaraz kolejna partyjka i sie biore za spamerskie sms z okazji dnia kobiet.

BTW mozna sciagnac wersje do trybu offline. Jest juz nawet w miare dobre AI wiec jak ktos chce to mozna zassac pliki z neta i pograc :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
 Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2010, 16:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2009, 19:55
Posty: 414
Skąd: wwa
Offline
Wiemy o trybie offline;)
Zapytaj czemu Vvoland na raid o 17 zaspał ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
Troll offlajnowy :)
 Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2010, 16:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lut 2009, 12:00
Posty: 2991
Skąd: wawa
Offline
SZCZOTEK CHOPIE KOPE LAT :)

pozdrowko genowefa tutaj ^_^

lognij sie na chwile do wowa juz chyba 7 dni free masz na pewno;)

_________________
http://tnij.org/fxr6


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
Trust me im a doctor
 Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2010, 17:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 01:36
Posty: 1234
Skąd: Warszawa
Offline
starcrack v 6.0 to juz calkiem niezle AI. Co prawda ma zapedy do atakowania np 20xcarrier ale walka nie trwa 5 min chociaz.


Góra
 Zobacz profil  
 
Nieokreślona
 Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2010, 18:18 
Avatar użytkownika
Gość

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 67
Offline
Geno uwazaj bo tajna korporacja dalej dziala i ma wplywy coraz wieksze :)

WoW mnie znudzil przy Sunwellu. Praca na dwie zmiany do tego na 6 rano do pracy po raidzie wstawalo sie bardzo kiepsko. Teraz tryb pracy pozwala mi na granie jednak RL jest ciekawszy i to duzo :) Jedyna wada RL jest taka ze jak gralem to mialem mase pieniedzy, teraz to tak wyplata szybko topnieje ze szok. Tutaj impreza tutaj tamto etc

Lognijcie sie na konto battle.net bo czasami sa dostepne do pobrania a maila nie wysla :)

tentegespl ja zasypialem na raidy jak byly o 20 :) Zreszta jeszcze starzy gracze pamietaja ze przed raidem sie kapalem i kolacje jadlem :) ten kto wymyslil follow byl genialny :D

W SC2 jakies Achivmenty beda wprowadzone. Narazie jest liga zrobiona. Cos w stylu starego laddera ale jednak ciekawiej.

Z tego co zauwazylem (moze blednie) po 10 grach jest sie klasyfikowanym do dywizjonu o pewnej randze (jestem w randze bronze a kumpel w Platinium) pewnie sa tez wyzsze. Podejrzewam ze na kazda range jest xx batalionow i 10 najlepszych czy 8 z kazdego batalionu bedzie awansowala do rangi wyzej
Wyglada to tak
Obrazek

Jako wade uznaje brak kanalu do rozmow jako czat

Jako plus uznaje system wyszukiwania przeciwnikow automatycznie... po prostu w przypadku rankingowych gier dobiera w miare rownego przeciwnika. Wiec w sam raz zeby sie uczyc grac :)

Jest mozliwosc glosowej rozmowy (nie testowalem).
Zakladka z friendsami jest fajna jednak zeby dodac kumpla musisz znac jego identyfikator i nazwe. Fajnie rozwiazali czatowanie ze znajomymi, po prostu mozemy rozwinac zakladke i mamy nowe okna, tak samo w czasie gry, nie ma problemu ze cos przeoczymy.

Duza automatyzacja z SCV. Mozna ustawic kolejke budowania dla SCV bardzo fajne przy budowaniu suply depot czy pylona. Mozna ustawic ze SCV maja wychodzic prosto na krysztaly i tylko nasza praca ogranicza sie do klikania w budowaniu SCV a on odrazu zapingala do roboty :)

Zreszta pewnie wiecie z bety offline. Jesli chodzi o multi to pytajcie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
I'll be back!
 Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2010, 22:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 1447
Skąd: Marcinowice
Offline
Czesc Szczotuś!! :D

Z tego co czytalem to friendslisty jeszcze nie dzialaja jak nalezy dlatego te klopoty z dodawaniem.

A co do lig to tak - po 10 grach zostajesz przypisany, i juz walczysz wtedy o kazda poprawe rankingu, na koniec jakiegos tam czasu podsumowanie i przerzucanie lepszych/gorszych miedzy ligami.


Góra
 Zobacz profil  
 
Nieokreślona
 Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2010, 22:42 
Avatar użytkownika
Gość

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 67
Offline
Hej Ara

Generalnie to obecnie jest whine o brak czatu. Z dodawaniem friendsow tez musza poprawic bo obecnie to lipa

Znalazlem jeden blad albo to jest feature. No nic pogram dalej i zobacze. Z jednej strony ma on zalety z drugiej wady... wydaje mi sie ze jednak wieksze wady


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
I'll be back!
 Tytuł:
PostNapisane: 9 mar 2010, 09:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 1447
Skąd: Marcinowice
Offline
Po Twoim poscie okazalo sie ze tez dostelm klucz :D
Zagladne dzis :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
 Tytuł:
PostNapisane: 9 mar 2010, 12:08 

Dołączył(a): 27 lis 2009, 21:08
Posty: 499
Offline
ktos 1/1 cg trening w sc2?


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
 Tytuł:
PostNapisane: 9 mar 2010, 12:49 

Dołączył(a): 29 paź 2009, 00:47
Posty: 107
Skąd: Katowice
Offline
AMG ja chce keya !!!!!!!!!!! :<


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
 Tytuł:
PostNapisane: 9 mar 2010, 13:10 

Dołączył(a): 27 lis 2009, 21:08
Posty: 499
Offline
Ja w sumie dostałem 3:D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zarejestrowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group