Teraz jest 29 kwi 2024, 18:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
Mężczyzna
I'll be back!
 Tytuł: StarCraft 2
PostNapisane: 27 kwi 2007, 23:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 1447
Skąd: Marcinowice
Offline
Jak myslicie, jak bardzo prawdopodobne jest to, ze to fake? :D

SC2


Góra
 Zobacz profil  
 
Nieokreślona
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2007, 21:34 
Avatar użytkownika
Gość

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 67
Offline
99.9% fake

Imho jak dobrze kojarze filmik jest nagrany z gry C&C Generals na modzie ze starcrafta... kiedys byly filmiki i zdjecia pokazane... dokladnie tak samo wygladalo...

BTW od kiedy Turrety terran strzelaja w naziemne jednostki?

Plotek ostatnio jest strasznie duzo... Blizz nie zaprzecza ani nie potwierdza... Twierdza jednak ze bedzie to projekt ktory zadziwi wszystkich i nie jest nim Warcarft 4, o Diablo3 mowili ze bedzie... wiec pozostaje Starcraft o ktorym nic nie wiadomo, reaktywacja Starcraft: Ghost, ewentualnie cos nowego, watpie by kolejne MMO wydali z prostej przyczyny... sami by sie zabili, watpie by mieli az takie moce przerobowe aby utrzymac 2 MMO i do tego sami sobie konkurencje by krecili

Ewentualnie zrobia wszystkim wala i nie bedzie tu chodzic o gre a o film pelnometrarzowy ... z tego co wiem maja wykupione prawa do nazwy "Diablo", i cos tez bylo slychac o filmie opartym na historii Warcrafta


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
I'll be back!
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2007, 21:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 1447
Skąd: Marcinowice
Offline
No wlasnie tak mi sie wydawalo, ze to jest jakis mod, ale wolalem spytac :D

Oprocz plotek jest juz sporo informacji od ludzi ktorzy pracowali w Blizzie, jak rowniez od tych ktorzy organizuja te spotkanie, ktore ma sie odbyc 19 i na ktorym oficjalnie ma byc ogloszone nad czym pracuja.

A info jest takie, ze:

Na pewno bedzie to SC2. Ma byc 4 rasa. Historyjka bedzie bezposrednia kontynuacja tej z Brood War (czyli zadne 5 lat pozniej). Po 2 nowe jednostki dla 'starych' ras. Full 3d grafika.

Na razie tyle :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Nieokreślona
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2007, 19:04 
Avatar użytkownika
Gość

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 67
Offline
Ta 4 rasa to twierdza ludzie ze albo Xel'naga czy jak sie zwali Ci co protosow stworzyli i zergow albo nowa rasa Kerrigan ktora probowala zmutowac technologie protosow z Zergami

Tylko oni zamierzaja dopiero zaczac prace nad SC2 czy juz maja zaczeta?


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
I'll be back!
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2007, 20:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 1447
Skąd: Marcinowice
Offline
No jesli to bedzie Xel'naga to chyba bedzie jedyna rzecz, ktora bedzie w stanie mnie odgonic od SC2. W historii jest bowiem powiedziane, ze Zergi calkowicie zniszczyli swoich stworcow, wiec jesli nagle sie okaze, ze gdzies tam ktos tam przezyl, to to bedzie zenada. Bardziej bedzie to wlasnie cos pomiedzy Terranami, Zergami i Protossami, bo przeciez i Kerrigan i Duran juz cos kombinowali w SC w tym kierunku i byloby to bardziej logiczne.

A prace nad SC2 oficjalnie jeszcze nie maja zaczeta, ale z tych przeciekow to wynika, ze beta testy maja ruszyc w grudniu, a wiec musza juz miec jakies podstawy ku temu, zwlaszcza, ze termin 19.05.07 coraz czesciej pojawia sie w kontekscie ogloszenia nowego projektu Blizza.


Góra
 Zobacz profil  
 
Nieokreślona
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 12:02 
Avatar użytkownika
Gość

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 67
Offline
http://gry.onet.pl/1530377,,StarCraft_j ... omosc.html

Starcraft jako MMO majac juz takiego giganta jak WoW... dla mnie jest to bez sensu szczegolnie ze dodatek do WoWa mamy... puscilbym dopiero drugiego MMO jak duzo klientow odejdzie... a tak to sporo obecnych z WoWa zrezygnuje i zacznie grac w starcrafta...
Wsumie z drugiej strony bysmy mieli az 3 frakcje i mase klas... tylko jak pogodzic takiego zerglinga z ultraliskiem :D bo hydre albo cos to wiadomo zabawa w kitowanie :)

Xel'naga to faktycznie by bylo przegiecie... jednak jakies wstawki z nimi bylu by ciekawe... jakies czastki technologii i historii by mogli podac bo tak to wiadomo jedynie ze stworzyli dwie rasy i koniec... wsumie jakby tez odkryto pare sztuk pradawnej rasy zamrozonej albo zywych ale na skraju smierci w celu dowiedzenia sie detali o tej rasie to by bylo milo...

Wez pod uwage ze devsi cos smacili ze nie chca czekac pelnej dekady na wydanie nastepcy starcrafta... czyli zostal rok... myslisz ze wyrobia sie w rok? chyba ze beda mieli na mysli pierwsze alpha/beta testy to jest szansa :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
I'll be back!
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 12:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 1447
Skąd: Marcinowice
Offline
Tak jak sam napisales Blizz na pewno nie podetnie galezi na ktorej sam siedzi na razie, czyli nie wydadza konkurencyjnego produktu, dopoki na nim zarabiaja krocie.

Poza tym nie wyobrazam sobie jakos grania po stronie Zergow w zaden z mozliwych sposobow, zwlaszcza ze tam jest niby ten Overmind ktory bezposrednio kontroluje jednostki = zero wolnej woli.

A co do wstawek z Xel'Naga: przeciez to ich bron uratowala protossow w BroodWar, przeciez to ich technologia pozwolila Kerrigan i Duranowi rozpoczac badania nad nowa rasa, takze sporo jest juz teraz odnosnikow :D

Mysle, ze to jednak bedzie strategia

[ Dodano: Pią 11 Maj, 2007 ]
No i jeszcze taka mala dygresja:

wczesniej bardzo malo fan artow zwiazanych z SC blizz publikowal, teraz za kazdym razem co najmniej jeden jest. Moze to przypadek, ale czlowiek rozne rzeczy winterpretowuje jak chce :D

[ Dodano: Pon 14 Maj, 2007 ]
Blizzard juz swoja strone szykuje pod dodatek.

Okladki z wszystkich gier pokolei pokazuja.


Góra
 Zobacz profil  
 
Nieokreślona
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2007, 10:25 
Avatar użytkownika
Gość

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 67
Offline
No to 3 dni zostaly do oficjalnego info... Koreanczycy twierdza ze to starcraft2 i bedzie to RTS, przewidywana premiera to gwiazdka 2008 nowa rasa to szczep Kerrigan ktora eksperymentowala

[ Dodano: Pią 18 Maj, 2007 ]
Obrazek

[ Dodano: Sob 19 Maj, 2007 ]
http://sc.gosugamers.net/

Filmik z prezentacji Blizzarda... jest to Starcraft 2 :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
DoTDeath - lock
 Tytuł:
PostNapisane: 20 maja 2007, 16:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 1178
Offline
juz wiadomo ze to bedzie napewno Starcraft 2


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
I'll be back!
 Tytuł:
PostNapisane: 20 maja 2007, 19:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 1447
Skąd: Marcinowice
Offline
Pod TYM linkiem sa 4 filmiki z gameplaya. Malo jednostek, ale zawsze cos :D


Co do pudelka WOS: popatrzcie na tekst na tyle. Tylu bledow dawno nie widzialem :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Nieokreślona
 Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2007, 18:31 
Gość

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 23
Offline
Niezlego gita wrzucili na ten filmik promocyjny btw. :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
I'll be back!
 Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2007, 23:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 1447
Skąd: Marcinowice
Offline
Podejrzewam, ze to juz bedzie intro w grze. Tak samo bylo z WoW'em i wczesniej z The Frozen Throne.
Przyjeli taka polityke i tego sie trzymaja.

[ Dodano: Wto 22 Maj, 2007 ]
Radze jednak ze stronki glownej SC2 sciagnac ten filmik, bo jest z lepszym dzwiekiem i z lektorem :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
I'll be back!
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, 10:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 1447
Skąd: Marcinowice
Offline
Ja mam taki letki offtopic. Czy ktos moze probowal instalowac SC i BW na XP'ku i mial taki problem ze mu w ogole nie widzialo plyty ?
Bo kurcze na jednym kompie nie mam problemow w ogole a na drugim jazda na calego i nie wiem co jest.


Góra
 Zobacz profil  
 
Nieokreślona
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, 13:42 
Avatar użytkownika
Gość

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 67
Offline
To jest problem z plytami... pewnie na jednym instalowales z plyt z pierwszego tloczenia ktore po prostu takie jaja maja... dopiero kolejna seria... rozwiazywala ten problem... wiem ze pakiet z ekstra klasyki juz byl ok... Ja przyznam sie ze mam piraty bo inaczej bym nie mogl grac... po prostu backupy a klucz oryginalny... W Win98 dalo sie to ominac plikiem CDFS.vxd ktorego wgrywalo sie z Win95... W systemach opartych na NT juz jest CDFS.sys jest dupa...

Ewentualnie moze uda Ci sie odpalic w trybie zgodnosci...

A wlasnie jeszcze jedno... zainstaluj patche... ponizej 1.05 jest problem z czytnikami DVD i po prostu pisze ze plyty nie ma.

Ja juz kompa sobie szykuje na SC2 :) W zasadzie juz jest gotowy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Mężczyzna
I'll be back!
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, 15:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2006, 19:06
Posty: 1447
Skąd: Marcinowice
Offline
No wlasnie mam ekstra klasyke, mam patcha, niby wszystko poustawiane jak nalezy a i tak siupy sa.
Napisalem juz do Blizza moze cos madrego napisza


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zarejestrowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group